Telefonní provoz

Vážení čtenáři mého webu, již delší dobu máme určitý problém s telefonním provozem. V ordinaci se především pracuje, poskytovat co nejlepší péči není jednoduché, chce to klid na práci. To se ovšem za stálého vyřizování telefonů dá dost těžko. Proto někdy přepínáme telefon na záznamník, je to nutné. Při zubní chirurgii je nějaké telefonování nemožné.

Vezměte na vědomí jednoduchou věc. Volající má na telefon čas ...ale ten nemusí mít druhá strana a to zvlášť pracoviště lékaře.

Jak to řešit? Volat později, záznamník, sms, použít web-nejlépe.

Krátký vzkaz na záznamník. Jen pro informaci: přibližně z 10 -15 volajících použije záznamník jeden.

Sms na 774 001 950 - což je ordinační mobil. Lze také použít komunikačně tento web a napsat mail - odpovíme, to je možná nejlepší.

Bohužel nemáme tzv.recepci s recepční, která vyřizuje telefony, objednává, atd.

Při vyřizování vašeho požadavku byste měli jasně vědět co si přejete, dobře, stručně, zřetelně formulovat. Nemusíte mluvit rychle. Tomu je v telefonu špatně rozumět. Také poslouchat, co se vám říká. Není dobrou vizitkou volajícího když opět volá za 5 minut s tím, že zapomněl datum objednávky. Bohužel tyto případy nejsou až tak zřídkavé a ztěžují nám práci.

Závěrem.

Práce na vás nás živí, máme tedy jasný zájem vám vyhovět. Ovšem zase vy musíte mít na vědomí, že naše práce má svá pravidla.

Děkuji za pochopení.

MUDr.Ladislav Záruba